RulesOfDarkness

Forum gildii RulesOfDarkness


#1 2011-01-18 12:12:24

zawilec5

Użytkownik

Punktów :   

Wasze pytania

Tu piszcie jak macie jakieś pytania;]

Offline

 

#2 2011-01-30 07:15:26

Miley7

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wasze pytania

!!!Wiecie moze co sie dzieje z last chaos wstalam sobie ok 5 rano i zalogowalam sie i pomyslalam ze malo osob bedzie i na 3 kanale poszlam do swiatymio procyon i co 5 min. wyskakiwalo mi poloczenie z serwerem utracone i tak chyba z 5/10 razy pod rzad jak sie logowalam i wywalalo utracenie z polaczeniem po 5 min. bycia w swiatyni i bicia potworow.... wiec odczekalam do 7.00 i moze cos sie zmienilo pomydslalam ze moze jakis bug czy cos i loguje sie normalnie ide do swiatyni gram wszystko fajnie ale gdzies ok 10 min i znow utracono polaczenie z serwerem co sie dzieje pytam ... Gdzie w ciagu dnia jak gralam to noramlnie nic mi nie wywalalo... Moze jakies zabezpieczenie jest zeby w nocy nie grac i PU nie nabijac bo malo osob zawsze jest nie wiem prosze o jakas pomoc.
prosze o odpowiedz jak najszybsza!!!

Ostatnio edytowany przez Miley7 (2011-01-30 07:17:56)

Offline

 

#3 2011-01-30 11:57:26

zawilec5

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wasze pytania

Też tak miałyśmy. Nasza koleżanka tez. To chyba jakiś bład gry. Ale po pewnym czasie powinno przejsc.

Offline

 

#4 2011-01-30 18:49:30

Miley7

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wasze pytania

Zobaczymy jak dzis w nocy bedzie jak bedzie wywalac to nie wiem co zrobie. W dzien ani razu mnie nie wywalilo zeby utracic polaczenie a w nocy moge sobie pograc i powbijac PU a w dzien to sie nie da bo za duzo ludzi i lagi dochodza do tego ze denerwuje wszystko:)

Offline

 

#5 2011-01-31 17:00:01

Miley7

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wasze pytania

I znów się zaczyna to pogralam teraz moze ok 10min. i stracone polaczenie/// wczesniej sie zalogowalam i zaciela sie gra i po chwili pisze z nowu utrata polaczenia nie wiem co jest jak ktos moze mi pomoc bede bardzo wdzieczna a jak nie to chyba trzeba dac spokój z gra..:(:(:(:( niestety ale chyba tak bede musiala zrobic bo tak sie nie da grac

Ostatnio edytowany przez Miley7 (2011-01-31 17:00:23)

Offline

 

#6 2011-02-01 16:27:28

zawilec5

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wasze pytania

Po jakimś czasie powinno to przejsc

Offline

 

#7 2011-02-02 19:52:48

 Fraanek

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wasze pytania

Siema Zawilec, to moja druga postac. To ja Franeek. A nick na forum mam taki sam jak w grze. I dołaczyc bym chcial do gildi. Spotkajmy sie jutro (03.02) ok. godz. 14.30-15.00. I przekaż Hamadriadzie4, aby wlaczyla mi bloka. Dzisiaj zalozylem sobie ta postac i wbilem 16 lvl.


Pozdroo .

Offline

 

#8 2012-03-13 11:55:38

 Piordas

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wasze pytania

Cześć wszystkim!
Chyba już tylko 2 osoby odwiedzają to forum. Ostatni post, nie licząc mojego, pojawił się prawie rok temu, a powinno być inaczej. Ciekaw jestem czy w LC ktoś z Was dalej gra (ja niedawno po dłuuugiej przerwie wróciłem), czy już w ogóle zapomnieliście o czymś takim jak LC . Fajnie by było gdyby okazało się, że nie tylko ja gram. Może nawet udałoby się wzbudzić gildię do życia . Jeśli ktoś dalej gra i wejdzie na forum, to proszę tę osobę o odpowiedź na mój post. Może uda się to wszystko jakoś zorganizować .

Offline

 

#9 2012-03-29 20:04:32

 Piordas

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wasze pytania

Propozycja nadal aktualna.

Offline

 

#10 2012-04-04 07:53:06

Hamadriada

Administrator

Punktów :   

Re: Wasze pytania

Piordas wiesz w czym jest problem? Ja też mam taką długą przerwę, bo już jakiś czas temu, zaczęły mi sie problemy z lc... po wejsciu na gre wywala mnie po kilku sekundach/minutach. Pisałam do Supportu ale niewiele pomogli. Teraz czytam na forach o takich samych problemach innych użytkowników jednak nikt nie za konkretnej przyczyny... znalazłam już chyba w czym tkwi problem i mam nadzieję, że w najbliższych dniach zacznie mi dziłać lc...  gildia niestety sie troche posypała, ale mam zamiar ja odbudowac kiedy tylko wejde na gre.

Offline

 

#11 2012-04-04 07:55:43

Hamadriada

Administrator

Punktów :   

Re: Wasze pytania

i przepraszam, że tak późno odpisuje, ale przyzwyczaiłam się do tego, że rzadko ktoś tu wpada, a co dopiero pisze:)

Offline

 

#12 2012-04-09 11:43:32

 Piordas

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wasze pytania

Spoko. Też się przyzwyczaiłem do tego, że rzadko ktoś tu zagląda i nie liczyłem na szybką odpowiedź . Jeśli LC ciągle nie będzie działać, to napisz, spróbuję jakoś pomóc .

PS zapomniałem dodać, że postać Piordas już od dawna nie istnieje. Jak chcesz się ze mną skontaktować w grze, to pisz do Gymer, Healius albo Richti, ewentualnie do kogoś z gildii Brish.

Ostatnio edytowany przez Piordas (2012-04-12 11:54:39)

Offline

 

#13 2012-04-14 08:10:29

Hamadriada

Administrator

Punktów :   

Re: Wasze pytania

Ok będę pamiętać;)

Offline

 

#14 2012-04-18 10:36:57

 Piordas

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wasze pytania

Jeśli znajdziesz trochę wolnego czasu, to napisz, co próbowałaś zrobić, aby usunąć ten problem. Mam kilka pomysłów, jak Ci pomóc i chcę wiedzieć czy coś, co mi przyszło do głowy było wypróbowane przez Ciebie.

Offline

 

#15 2012-04-20 17:13:37

Hamadriada

Administrator

Punktów :   

Re: Wasze pytania

Nareszcie lc zaczął mi dziłać:). Działa jednak tylko dlatego, że nie mam antywirusa na komputerze, który okazał się przyczyną. Długo tak nie da rady, ale już wiem jak to naprawić i wskazuje na to, że wracam do gry;)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xgaming.pun.pl www.logistyka7a.pun.pl www.bbteam.pun.pl www.bioniceheroes.pun.pl www.survivor.pun.pl