RulesOfDarkness

Forum gildii RulesOfDarkness


#1 2011-01-17 17:34:13

zawilec5

Użytkownik

Punktów :   

CO NIE CO O NASZEJ GILDII;]

Witam wszystkich nowych graczy w naszej gildii;]

Przydałoby sie abyście wiedzieli co nie co o naszej gildii.
Na początek skład;D

Przywódca:Hamadriada4

Oficerowie:Zawilec
                NEGAY
To są osoby do których możecie zgłosić się z jakim kolwiek problemem;] Z tym ,że bardziej kieruje was do mnie i do Hamadriady poniewaz jestesmy najdłużej w gildii;]

Kolejną rzeczą, którą powinniście wiedzieć to to że Hamadriada nie jest pierwszym przywódcą gildii. Założyła ją Lifelight potem oddała ją Astrerze po czym ona przekazała ją Hamadriadzie. Gildia ma 10lvl niedługo 11lvl. Ma ona dwa hasła:

Co złego to nie ja, co dobre to moja gildiia

Fajna gildia to fajni ludzie

Nasza gildia co jakiś czas organizuje eventy. Czyli gry w których można wygrać fajne nagrody;]np.czesci setu+4,1-2kk,bizuterie i takie tam.

Kolejną rzeczą jest rekrutacja. Przyjmujemy was bez składania podań wiec liczymy na wasza uczciwosc. Jezeli czlonkowie gildii bedza mieli jakiekolwiek zastrzeżenia do danego gracza po nie skutkujacej rozmowie zostanie on automatycznie wyrzucony z gildii.Poprostu chcemy aby w naszej gildii gracze mogli czuc sie swobodnie;]

Zdaza sie tez ze nie kazdy da rade grac tak czesto jak reszta. My to rozumiemy. Wiec jesli zauwazymy ze ktos nie gra zbyt czesto wpiszemy go na liste graczy malo wchodzacych i bedzie mial miesiac na odpisanie i podanie powodu jego nieobecnosci.



No to chyba tyle ode mnie;]
Zawi;]

Ostatnio edytowany przez zawilec5 (2011-02-10 15:53:58)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.survivor.pun.pl www.logistyka7a.pun.pl www.xgaming.pun.pl www.bioniceheroes.pun.pl www.bbteam.pun.pl